Podróżowałeś sam lub z przyjaciółmi po Rosji, Syberii, Kaukazie, Armenii, Uzbekistanie i innych krajach regionu? Posiadasz zdjęcia lub film i chcesz podzielić się z innymi swoimi wspomnieniami z wyprawy? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w I Festiwalu Podróży po Rosji i krajach regionu „Trojka”, który odbędzie się w dniach 01.03 – 02.03.2014 r. w Gdańsku.

 

Zapraszamy wszystkie osoby z Polski i z zagranicy, które kiedykolwiek odbyły podróż na Wschód. Szczególnie chętnie poznamy relacje ludzi, którzy po raz pierwszy spotkali się z narodami zamieszkującymi tą część naszej planety. Ciekawi nas, jak podróżujący po Rosji i ościennych krajach postrzegają te kraje, ich krajobrazy, przyrodę i ludzi.

 

Nie tworzymy, przynajmniej na razie, formalnych ram tematycznych - interesuje nas po prostu wszystko: podróże, wycieczki, wyprawy ekstremalne, krajobrazy, narody, ludzie i ich losy, a także historia, kultura, nauka, sport, rzeczy wielkie i skromne, piękne i brzydkie. Nie zamykamy drogi żadnej prezentacji. Zapraszamy do udziału w festiwalu dosłownie wszystkich. Oczekujemy po prostu ciekawych relacji z podróży. 

 

 

 

Organizatorzy

 

 

Czekamy na kontakt. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową do dnia 31.12.2013 r. wraz z krótkim opisem podróży/wyprawy i kilkoma fotografiami.